Národní lakrosová liga oznamuje odchod komisaře; Sportovní prokurátor Jessica Berman předpokládá dočasnou funkci

Národní lakrosová liga (@NLL), největší i nejúspěšnější odborný rezidenční nebo komerční nemovitost na světě, odhalil, že se komisař Nick Sakiewicz rozhodl opustit svůj současnost Nastavení po jiných zájmech však bude i nadále radit lize až do 30. června 2022.

Liga rovněž odhalila, že zástupkyně komisaře Jessica Berman, sportovní právnička, bude předpokládat povinnosti komisaře. Liga odhalí proces výběru nového komisaře v blízké budoucnosti.

NLL se těšil bezkonkurenčnímu růstu, peněžnímu úspěchu, nových mediálních partnerstvích a růstu během Sakiewiczova funkčního období jako komisař, který začal 1. ledna 2016.

“Národní lakrosová liga zaznamenala transformativní úpravu a je také připravena jak pro budoucí růst, tak pro úspěch, díky Nickovi vedení během posledních šesti let,” řekl Matt Hutchings, COO a EVP ve společnosti Kroenke Sports & Entertainment, majitel, majitel Colorado Mammoth, mluvení jako předseda rady guvernérů NLL. “Jménem Rady guvernérů NLL říkáme díky němu i zaměstnancům ligy, za vše, co udělali, aby Olympique Marseille Dres do tohoto prostředí vložili NLL a dívali se dopředu, až uvidíme, co dělá dál.”

Hutchings pokračoval: „Pochopili jsme důležitost silného týmu, který má přinést, když úspěch organizace poskytuje šanci svým vůdcům. Proto jsme před několika lety Španělská fotbalová reprezentace Dres velmi úmyslně zmocnili Nicka, aby posílil náš administrativní tým s pozicí zástupce komisaře. Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres Jessica Berman v této roli provedla skvělý úkol ve své krátké době, stejně jako liga je s ní ve fantastických rukou a také náš zkušený administrativní tým podporující její úsilí. “

“Užil jsem si svůj čas vedením NLL a také chci poděkovat komunitě lakrosových, fantastických fanoušků, hráčů, naší správní rady, majitelů, partnerů a pracovníků ligy za podporu, která nás vedla do bodu, kde nás vedla do bodu, kde Nyní jsme připraveni na velikost v následujících letech, “řekl Sakiewicz. „Prostřednictvím promyšleného a také strategického obchodu se liga rozšířila se správnými investory a přijala digitálně nativního fanouška a také rozšířila náš mediální dosah nyní s ESPN i TSN poprvé v historii ligy, také NLL, NLL také Jako sport lakrosu na všech úrovních je na mnohem lepší poloze s jasnější budoucností než kdykoli předtím. “

“Moje rozhodnutí opustit nyní je osobní,” dodal. “Cíle, které jsem si stanovil, když jsem přišel na NLL z fotbalu, byly splněny, stejně jako je čas, abych šel po nové, zajímavé i odlišné celosvětové šanci jako svou další výzvu.”

Pod Sakiewiczovým hodinky zaznamenala NLL bezkonkurenční růst a rozšířil se z devíti na 15 týmů. Pod jeho vedením Liga také zajistila dvě největší mediální práva v historii ligy, první partnerství s B/R Live, Turnerovou online streamovací službou, pro všechny hry, které mají být streamovány na platformě počínaje 2018–2019 sezóna. Liga poté rozšířila svou mediální platformu ještě širší a spolupracovala s ESPN ve Spojených státech i mimo Severní Ameriku a TSN v Kanadě, v víceleté nabídce, která začala v prosinci 2021.

Před NLL byl Sakiewicz zakladatelem, operačním partnerem a generálním ředitelem Philadelphia Union a byl také dvojnásobným hlavním ligovým fotbalovým manažerem roku. Pomohl představit ligu jako její první viceprezident pro prodej sponzorství a také sloužil jako prezident a generální ředitel dvou inauguračních týmů, Tampa Bay Mutiny a New York/New Jersey Metrostars.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *