Arimidex způsobuje, že testosteron vydrží déle

od Anthony Roberts

Většina steroidních jedinců si je přinejmenším poněkud vědoma Arimidexu (anastrozol). Když bylo poprvé studie pro funkci snižování estrogenu u žen s rakovinou prsu, bylo to neúměrně nákladné na 5 $ pro jednu jednom miligramovou tabletu. Několik let po Real Madrid Dres zveřejnění prvních studií skončilo to nabízeno se steroidními zdroji a výzkumnou studií chemických míst za zlomek skutečné ceny na předpis.

Anastrozol snižuje estrogen s konkurenční inhibicí enzymu aromatázy. To znamená, že lék se váže na samotný enzym, a také blokuje schopnost enzymu převádět androgeny na estrogeny. Jinými slovy, zabrání se přeměně přírodního nebo syntetického testosteronu na estradiol, přírodní nebo syntetický Androstenedione na estrone a také práce, aby se zabránilo exogenním aromatizaci androgenů z převodu na aromatizovaný substrát (tj. Konverze dianabolu/methandrostenolu na 17 alfa methylstradiol).

Anastrozole pracuje velmi dobře při 0,5 mg (*půl miligramu) každodenní dávky (které jsou přibližně stejně účinné jako 1 mg), je 85% bioaviatablem a má také poločas téměř dva dny (mnoho kulturistů ji využívá pouze každý druhý den z tohoto důvodu). Je to cenově dostupná a účinná ochrana před vedlejšími účinky souvisejícími s Ghanská fotbalová reprezentace Dres estrogenem.

Rovněž to však lze použít k prodloužení účinnosti testosteronu během hormonální substituční terapie, stejně jako mám podezření, že jeho využití během cyklu bude také usnadnit terapii po cyklosti.

Tady je důvod:

Studie z roku 2014* o integrovaném využití testosteronové substituční terapie (dlouhodobé implantované testosteronové pelety) s anastrozolem (1 mg/den) versus testosteron bez inhibitoru aromatázy zjistilo, že integrovaná skupina měla výrazně vyšší zcela volnou a celkovou celkovou hladinu testosteronu ( Žádné překvapení, protože méně bylo přeměněno na estrogen). Rovněž měli nižší hladiny estrogenu (opět žádný překvapení). Pokud tedy zde použijeme trochu logiky, můžeme předpokládat, že trvale vyšší hladiny testosteronu bude trvat déle, než se při substituční terapii hormonu sníží. Stejně jako bychom byli nejlepší – typický čas až do doby, než byla potřeba další dávka (definovaná jako celkový testosteron ponoření pod 350NG/DL), byl ve skupině 198 dní ve skupině, která ve skupině nedostala ve skupině, která se nedostala inhibitor aromatázy.

Přirozeně se domnívám, že podobné výsledky by mohly být provedeny s polovinou miligramových dávek (opět výzkumná studie využila plný miligram).

Ale věřím, že to můžeme vzít o něco dále …

Estrogen je součástí nepříznivé smyčky komentářů, která inhibuje produkci testosteronu. Takže když vaše tělo vytváří testosteron, několik z nich se převede na estrogen a také estrogen signalizuje vaše tělo, aby přestalo vytvářet tolik testosteronu. To platí, zda mluvíme o endogenním (přirozeném) testosteronu nebo exogenním (externím) testosteronu (nebo jakémkoli typu jiného anabolického steroidu, který můžeme vstříknit, polykat, aplikovat, implantát nebo jinak konzumovat).

Proto je možné, že pokud omezíme tuto konverzi na estrogen, zatímco na cyklu, nejen nám poskytne vyšší hladiny testosteronu, ale také by mělo také potlačit Manchester City Dres několik nepříznivých smyček komentářů a také se uzdravit přírodní hormon Úrovně jednodušší, když jdeme z cyklu.

Odkaz:
*J Sex Med. 2014 Jan; 11 (1): 254-61. doi: 10.1111/jsm.12320. EPUB 2013 9. října. Společná podávání anastrozolu udržuje hladiny terapeutického testosteronu u hypogonadálního chlapa podstupujícího vložení testosteronových pelet.Mechlin CW, Frankel J, McCullough A.

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *