Knight Commission vyžaduje zásadní změny rozdělení příjmů NCAA na vhodné genderové a rasové nerovnosti

Komise Knight pro mezikollegiate atletiku doporučenou začátkem tohoto měsíce, která změnila roční rozdělení příjmů NCAA institucím na vhodné pro rasové a genderové nerovnosti.

S ohledem na „současný otřes v atletice divize I a hrozící zprávy Výboru pro změnu NCAA“, komise také vyzvala vůdce vysokých škol, aby přehodnotili a přijal návrhy „transformace modelu divize I“, mezi něž patří reformu vládnutí NCAA , struktura a finanční model a vytvoření jednotného systému pro regulaci názvu, obrazu a kompenzace podobnosti.

Spolupředsedkyně Knight Commission Arne Duncan řekl: „Je to již dlouho zpožděné, ale jedním z kritických návrhů, které jsme předložili, je přepracovat divizi, kterou řídí správní radu, takže má většinu nezávislých ředitelů, podobně jako univerzitní rady.“ Jako divize NCAA se snažím transformovat se a je pod novým vedením, Duncan řekl: „Mělo by být neomylné mít nezávislé členy správní rady, kteří mohou zcela svobodně jednat s nejlepším zájmem vysokoškolských sportovců a nesmí být ovlivněni institucionálními nebo konferenční zájem. “

Zatímco Komise „věří“ NCAA, CFP a divizi I „potřebují změnu zametání“, Komise provedla dva AZ Alkmaar Dres základní návrhy, které by mohly okamžitě jednat na vhodné rasové a genderové nerovnosti v distribuci příjmů z atletiky NCAA na vysoké školy a univerzity. Komise konkrétně doporučila významné změny v atletice-výkonnosti a akademické výkonnosti NCAA, které ročně činily mnohem více než 200 milionů dolarů, a vyzvala představenstvo NCAA divize I, aby včas jednal na těchto doporučeních, aby upravil rozdělení 2023. Pokud správní rada I divize I nekončí, měla by rada guvernérů přezkoumat, zda divize I působí v souladu s novou ústavou NCAA.

Vytváření rovnosti pohlaví v atletickém výkonu

NCAA uděluje 28 procent své roční distribuce příjmů – více než 160 milionů dolarů – založeno na mužských basketbalových týmech divize I a účast na March Madness Tournament NCAA. Podle Stark Contrast uděluje NCAA 0 $ za výkon ženských basketbalových týmů v turnaji. Komise opakuje svou výzvu k provádění principu genderového rovnosti, která by vyžadovala jakékoli distribuce příjmů založené na atletice NCAA, aby nabídla stejné odměny za výkon týmů žen a mužů. Komise Everton FC Dres původně navrhla tuto změnu v září 2021 v rámci svého komplexního finančního C.A.R.E. Modelka.

Na zasedání Komise Roberta Kaplan, zakládající partnerka Kaplan Hecker & Fink LLP, předložila zjištění ze zprávy Kaplan z roku 2021, nezávislá analýza rovnosti pohlaví zadaná Radou guvernérů NCAA po zveřejnění do očí bijících nerovností Madness turnaje. Kaplan uvedl, že současná rozdělení příjmů NCAA je „v rozporu s prohlášením NCAA s uvedeným závazkem k rovnosti pohlaví“.

Zpráva Kaplan Hecker poznamenala, že „NCAA je nezisková členská organizace, nikoli podnikový podnik„ jíst to, co zabijete “.“ V důsledku toho nezáleží na tom, který sport nebo sport generuje peníze při zajišťování toho, aby rozdělení příjmů bylo spravedlivé pohlaví. Spolupředsedkyně Knight Commission Nancy Zimpher dodala: „Je zděšení, že správní rada NCAA Division I dosud nenapravila tuto flagrantní multimilionovou genderovou nerovnost ve své rozdělení příjmů. Každý prezident univerzity ve správní radě dobře ví, že finanční pobídky odrážejí hodnoty a priority ovlivňování, a to by bylo snadné opravit nejlépe. “

Knight Commission věří, že NCAA může a měla by jednat rychle, aby napravila své nespravedlivé rozdělení příjmů. Navzdory tomu, že ve zprávě Kaplan Hecker jednala na mnoha dalších doporučeních, NCAA neupravila svůj vzorec distribuce příjmů.

Řešení rasového spravedlnosti v pobídkách akademického výkonu

V roce 2021 začala NCAA udělovat „akademické jednotky“ institucím pro atletické programy, které splňovaly jeden ze tří akademických standardů. NCAA se rozdává v distribuci tohoto příjmu pomalu, ale do roku 2032 bude prostřednictvím tohoto nového akademického programu akademického výkonu udělena mnohem více než 1 miliarda dolarů v rozdělení příjmů.

Knight Commission poprvé doporučila v roce 2001 vázání části distribuce příjmů NCAA na akademické výsledky atletických týmů a do jejího přijetí důsledně podporovala výhody této změny založené na hodnotách. Dnes doporučujeme nový standard rasového kapitálu, který vám pomohl uzavřít mezeru v promoci mezi bílými a černými sportovci. Zatímco program akademického výkonu je nezbytným krokem k potvrzení vzdělávací mise vysokých škol a univerzit, příliš četné školy s velkými rasovými gRaduální mezery mezi sportovci se stále kvalifikují pro akademické ceny.

Na základě nejnovějších veřejných údajů z roku 2019 by se téměř 80 procent zhruba 350 institucí divize I kvalifikovalo pro akademickou jednotku tím, že splnilo jeden ze tří benchmarků pro akademický úspěch.

47 z těchto škol však mělo mezeru pro promoci mnohem více než 25 procentních bodů mezi mírou úspěšnosti černé a bílé sportovce (GSRS).

Knight Commission doporučuje, aby se kvalifikovaly na akademické ocenění, instituce by měly nejprve prokázat, že propast mezi jejich černobílým sportovci GSR není více než 25 procentních bodů.

Pokud by tato nová kritéria rasového kapitálu byla provedena v roce 2019, 66 procent DI škol by se kvalifikovalo pro akademickou jednotku, místo 79 procent škol DI. Zhruba jedna z osmi škol, které se nyní kvalifikují pro akademické ceny, by selhala v benchmarku pro maturitu rasového kapitálu.

Spolupředseda Len Elmore řekl: „Sportovci Black College jsou největší rasovou menšinou v divizi I a menšinové skupině s největší negativní maturitou ve srovnání s mírou promoce bílých sportovců. Náš výzkum odhalil neobhájitelné mezery v černobílém sportovci mezi školami, které se kvalifikovaly pro akademické ceny a NCAA by AC Milan Dres měla přestat posílat miliony dolarů do škol, které tyto mezery nedokážou uzavřít. “

Nové údaje a analýza akademických jednotek komise udělené školám s velkými černobílými mezerami pro maturitu sportovců najdete zde.

C.A.R.E. Návrh modelu obdržel nedávné prohlášení o podpoře od koalice mezikollegické atletiky (COIA). COIA zastupuje zvolená orgány pro správu fakulty univerzit a vysokých škol NCAA divize I o činnostech souvisejících s správou a správou mezikoligiální atletiky.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *