Bikini, Pánské postavy a rouhání

od Geoff Montpellier HSC Dres Roberts

2016 New York Pro mě byl naprosto znepokojující, zejména jako fanoušek kulturistiky. Nejzajímavější část celé show byla doslova eliminována, aby získala více času na divize, o které se nikdo nestará, a mnoho konkurentů vypadalo, že se pan Potato hlava pokouší dostat do sebe vstříknutím oleje s krůtí Baster. Nesnáším, že jsem nositelem špatných zpráv, ale pokud se to drží, je kulturistika hotová. Neexistuje žádný způsob, jak by se kulturistika mohla udržet, když naši nejlepší kluci mají kolem nich hrudky a hrboly, zničit jakoukoli krásu, kterou jejich postava mohla mít, a jsou spěchány z pódia, aby si udělali čas pro dívky bikin a 180 liber na šortky. Nejničivějším faktorem ze všech je jednoduchý fakt, že nikdo nebude mluvit proti takovým věcem. Všichni naše zasvěcenci a legendy sportu odmítá říkat ani jedno špatné slovo o pořadech. Je to vlastně docela nechutné. Prostě umožňují sport, který umožnil zničit vše v jejich životě, aby se mohli vyhnout šustění několika peří.

Chápu, že se jedná o firmu, a umožňující 2,7 miliardy bikin dívek a mužů mužů, aby soutěžili na výstavách, znamená 2,7 miliardy vstupních poplatků. To je v pořádku a dandy. Problém je skutečnost, že jsou tlačeny do stejných pořadů a do stejných fází jako divize kulturistiky. Jediná věc, kterou tyto divize přidávají do show, jsou vstupní poplatky a prodej vstupenek na přátelé a rodinné vstupenky. Obě tyto věci by stále existovaly bez ohledu na to, kde a kdy jsou show, nemusí být na stejných pořadech jako kulturisté. I když to opravdu nejde o peníze, jde o jednoduchou logiku. Fanoušci kulturistiky nejsou fanoušci bikin a mužů. Ve skutečnosti neexistuje nic takového jako pravý fanoušek bikin, ke kterému se dostanu později. Bikiny a kulturistika jsou úplně jiné věci, s úplně jiným následováním. Pokud je člověk na výstavě, aby viděl kulturistiku, nebude ani věnovat pozornost bikinům nebo mužské postavě, a pokud jsou na výstavě pro bikiny, nebudou ani věnovat pozornost kulturistům. Proč jsou tedy na stejném místě současně? Je to jako mít turnaje Foosball s 200 konkurenty těsně před hrami NFL. Obě hry jsou v pořádku, ale nemá smysl je mít společně, na stejné události. Přiznám se, že to nezní jako velmi velký problém. Je to však mnohem větší řešení, než se zdá, a New York Pro 2016 byl dokonalým reprezentací.

Pokud jde o New York Pro v letošním roce, opět, všichni lidé, kteří by měli mluvit, kousají své jazyky a jen umožňují, aby k ničení došlo. Kvůli časovým omezením způsobeným tím, že existuje příliš mnoho divizí, včetně postavy mužů a bikin, se rozhodli ušetřit čas odstraněním jednotlivce, který pózuje z předsudků mužů, což je pro fanoušky nejzajímavější část pořadu. Nedostatek pozornosti, kterou to získává, je pro mě vážně znepokojující. Pro všechny fanoušky golfu by to bylo ekvivalentní k odstranění všech odpaliště na US Open a právě spuštění každé díry 300 yardů po plavební dráze, aby se ušetřilo čas na mini golfový turnaj a soutěž dlouhé jízdy, které jsou vymaččeny do stejné události. Aka, absolutní rouhání. Jinými slovy, bylo učiněno rozhodnutí o odstranění nejočekávanější části kulturistiky tak, aby se mohlo uskutečnit i několik divizí, které mají prakticky nulové fanoušky. Nezapomeňte, že kulturistika je páteří celého tohoto odvětví, všechno v tomto odvětví pocházelo z kulturistiky. Mluvte o tom, jak se otočit zády k tomu, co vás tam dostalo.

Zmínil jsem se o tom, že Bikini a Pánské postavy už několikrát nemají fanoušky. Dovolte mi vysvětlit, co tím myslím. V první řadě věřím, že postava mužů má několik fanoušků, i když jen velmi málo, ale dost na zmínku. Na druhé straně bikiny ani nemají dost na zmínku. Lidé se tak ohýbají z formy, když to říkám, ale ve skutečnosti je to pravda a vysvětlení je velmi jednoduché. Důvodem, proč má jakýkoli sport nebo konkurence fanoušky, je to, že konkurenti jsou tak dobří v tom, co dělají, že se téměř zdají být super lidské. Jsou velmi působivé a zábavné sledovat. Normální lidé nemohou ani pochopit, co dělají, nebo soutěžit na této úrovni. Ne tak s bikinami. Horké bikiny dívky jsou všude, pořád. Hudební videa, reklamy, televizní pořady, filmy, koncerty, jakákoli populární pláž kdekoli na světě atd. Podle definice nejsou v dnešní společnosti vzácné nebo zvláštní. Kdo tedy ve jménu Božího bude platit peníze, aby sledoval spoustu z nich „soutěžit“ na pódiu z padesáti yardů daleko v pátek večer, když je již vidí všude, jak to je? Vidíš, jak směšné to je?

Teď to neznamená, že by neměl být žádný bikinSoutěží jsem, vůbec ne. Říká se, že jediná věc, kterou pořady přinášejí na kulturistickou show, jsou vstupní poplatky, spolu s prodejem přátel Flamengo Dres a rodin, a to není důvod, proč by měla být žádná divize na prestižní show jako NY Pro. Když už mluvíme o přátelích a členech rodiny, lidé často poukazují na počet prodaných vstupenek nebo na lidi v publiku jako na důkaz, že ve skutečnosti existují fanoušci bikin. Tito lidé jsou přátelé konkurentů, rodinní příslušníci konkurentů a možná konkurenční konkurenty, nikoli fanoušky. Pokud se chystáte vidět show pouze proto, že je v ní vaše dcera nebo přítelkyně a nechodí byste jinak, nejste fanouškem sportu. Všechna stejná prohlášení lze použít i na postavu mužů, i když kluci, kteří vypadají jako hvězdy špičkových mužů, jsou mnohem vzácnější než bezchybné vypadající bikiny. Sledoval jsem průmysl kulturistiky nad více než deset let a nemám ponětí, jaké tři nejlepší umístění byly letos na Olympii v mužské postavě nebo bikinách. To by vám mělo něco říct.

Místo toho, aby vydělali peníze prostřednictvím stále více vstupních poplatků pocházejících z nevýrazných divizí, měly by být divize kulturistiky vychovávány, aby mohly přinést více fanoušků pro výdaje na peníze. Mohli bychom začít nafouklými žaludky a využitím oleje na vylepšení místa. Umělé hrudky a hrboly, které se vrátily zpět ke zklamání, které byly NY Pro, byly jen mimo kontrolu, zejména v náručí sportovce. Zdá se, že na téma nafouknutých středních míst zapomíná většina fanoušků, jaké byly prostředníky v 90. letech, zpět, když profesionální kulturistika získala větší popularitu. Dnes lidé mluví o tom, že Dexter a Phil mají dobré pasy. Mohu vás ujistit, že i ti větší kluci, jako je Nasser, měli dnes přísnější pas než Phil a Dexter. Dexter měl pěkný těsný pas najednou, ale už ne tolik. Pokud mi nevěříte, vytáhněte nějaké staré Nasserovy fotografie z dříve v jeho kariéře. Kdyby dnes soutěžil, měl by nejpřísnější pas v téměř jakékoli show, do které vstoupil, přestože byl v 90. letech považován za blokované masové monstrum.

Osobně mám pocit, že obě tyto problémy pramení ze stejných míst. Lenost a nedostatek trpělivosti. Dnešní kulturisté, i když by mohli být těžší a štíhlejší než kluci 90. let, jsou postaveny 50% s tvrdou prací a 50% s drogami a olejem. V 90. letech byla ohromná většina postav postavena 80% s tvrdou prací a 20% s drogami a olejem. Všichni tito obrovští kluci s roztrhanými glutes, ale ne jediný řez na svých deltech nebo pažích, musí jít. V 90. letech měl každý konkurent potopenou tvář s jasnou čelistí a lícními kostimi v Showtime. Dnes polovina sestavy sportuje měsíční tvář na pódiu. Ať už nesmysly umožňují klukům, aby měli rozdrcené abs, načechrané, nafouklé paže, roztrhané glutes a tlustou tvář, a to zároveň, musí se zastavit, pokud chceme, aby kulturistika měla nějakou šanci na růst v popularitě.

Ještě jednou nemám problém s žádným z těchto divizí a vydělávám peníze na federaci, to je skvělé. Mám jen problém s tím, že brání růstu a příležitosti pro divize kulturistiky, zejména s ohledem na skutečnost, že má pro ně naprosto nulový smysl sdílet stejné místo a ukázat. Kulturistika zahájila Liverpool FC Dres celé toto odvětví a dnes zůstává páteří. Náhodou jsem obrovským fanouškem páteře a odmítám sledovat, jak se rozpadne v prachu z problémů, které jsou nápravy.

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *