Procházka s běžci – SkinnyRunner a HungryRunnergirl, abych byl přesný

ahoj! Jak jde váš týden?

Dnes ráno jsem se pokusil udělat asi 800 opakování. Navždy jsem neudělal rychlostní práci, ale vím, že se k tomu musím vrátit. Nedělám rychlostní práci obvykle ze 2 velmi zásadních důvodů: A.) Jsem v tom špatný a B.) se to nelíbí. Takže je to.
Moje nejnovější videa

Učení ze špatného běhu
Špatné běhy se dějí – tady je to, jak jsem se pohyboval kolem a poučil se z mého dalšího běhu. Myšlenka, která vám pomůže stát se lepším běžcem tím, že jste neutrálním pozorovatelem tréninku.

Více videí

0 sekund 3 minut, 48 sekund

Další
Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
07:15

Žít
00:00
08:21
03:48

Nebylo to opravdu rychlé zasedání (před několika týdny jsem byl rychlejší!), Ale jsem z toho, že jsem to udělal. Jsem nejhorší v tom, že dělám věci, které nechci Palmeiras Dres dělat, mám 0 disciplíny, takže je to velký obchod.

Po mém běhu jsem snědl snídani a pak jsem se setkal s těmito okouzlujícími běžeckými dívkami – HungryRunnergirl a SkinnyRunner

Šli jsme asi 3 mil. Nebo opravdu chodili a já jsem se vynořil, abych držel krok – jsou to nejrychlejší běžci, které znám!

Přiměl jsem je, aby mi nechal přestávku pomocí tohoto obrázku.

Naše procházka byla vlastně Sanfrecce Hiroshima Dres odcházející párty pro SkinnyRunnera, který mě brzy nechává strávit nějaký čas se svou rodinou na Aljašce. Myslím, že její rodina provozuje zápasový prsten ledního medvěda nebo něco tam a v létě pomáhá.

Pak jsem narazil na Target pro nějaké cestovní potřeby a nakonec jsem se zhroutil a dostal vanilkový chex. Včera jsem o nich instruoval a konsenzus byl „Získejte je! Změní váš život !! “

Ano. Jsou chutné. Pamatujete si, že Rice Krispies zachází s obilovinami? Připomínají mi tu vanilku-yness, ale s mnohem lepší texturou.

Také jsem identifikoval meloun oreos v reálném životě, ale nedostal jsem je. Jen vím, že by byli zklamáním.

V jiných zprávách o zvláštních věcech-můj nejlepší kamarád navrhl, abych získal tyto punčochy s celozvukem Atalanta BC Dres v pálech, protože už nejsem dost podivín. Lidé v Číně je vážně nosí? Údajně.

Zítra mířím do New Yorku! Jdu jako součást zvláštního výletu se Sabra Hummus. Jsem docela nadšený a uvažuji o cestování s prázdnými zavazadly, abych mohl naplnit vanami hummus! Věděli jste, že také dělají salsu? Použil jsem to v receptu na konfety. Je to nejlepší na letní straně BBQ …

Otázka: SR bude letos v létě na Aljašce. Jaké máš plány? Nějaké letní výlety?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *