Nejlepší dýňové jogurtové recenze

jsem snědl všechny dýňové jogurty na světě ve snaze přinést důkladnou recenzi. Dobře, možná ne všechny jogurty na celém světě, protože jsem jen nakupoval kolem místních obchodů s potravinami Orange County…. Ale pokud mě někdo chce létat do každého hlavního města po celém světě, šťastně bych šel na degustační turné s dýňovým jogurtem.

Tak jako tak. Mám kolo normálních podezřelých … nejsou to všichni dýňový koření jogurt, ale v těchto liniích.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 1

Více videí

0 sekund 3 minut, 12 sekund

Další
Maratónový tréninkový den 6
01:19

Žít
00:00
08:21
03:12

Recenze zahrnuje: řecké biče / Noosa / Chobani / Trader Joes / Yoplait

Sdílím některé myšlenky na každého v žádném konkrétním pořadí … no, mám oblíbeného #1, který si všimnu. Informace o výživě jsou také níže.

Trader Joes Greek Non -Fat Yogurt Pumpkin – tento je neuvěřitelně tlustý – pravděpodobně nejsilnější ze všech. nejklnější chuť a sladkost.

Chobani Pumpkin Spice Smíchaný řecký jogurt – tento je uprostřed, pokud jde o tloušťku, sladkost a chuť. Není to neuvěřitelně sladké, kořeněné nebo silné. To je pravděpodobně nejlepší, pokud SS Lazio Dres máte rádi dýně, ale určitě jako jogurt.

Yoplait Greek Whips in dýňový koláč tvarohový koláč – lehká načechraná textura. To je opak toho, co si myslíte, že by řecký jogurt zvažoval, že je to lehké a načechrané. Je to velmi sladké, ale nemyslím si, že je to příliš. Tenhle je můj oblíbený! Není to normální řecký jogurt a nižší v bílkoviny, ale mám rád dýňový jogurt jako léčbu a nejsem neuvěřitelně znepokojen informacemi o výživě.

Noosa dýně -Dýňová část tohoto jogurtu téměř jako náplň dýňového koláče -textura je podobná a chuť této části je přímo (aniž by ji mísila s jogurtem nahoře) je velmi pie -y. Tenhle je jiný, protože je to jako dýňový koláč na dně – ne smíšený jogurt jako všechny ostatní příchutě. Je to velmi krémové a sladké – nejvíce jako dezert.

Yoplait Light Pumpkin Pie – Toto není řecký jogurt, takže má tenčí konzistenci. Sladká s mírnou úrovní příchutí koření dýňového koláče. Je na tom trochu chutí vytvořená člověkem. To bych už nedostal.

Zde jsou informace o výživě pro všechny dýňové jogurty, které jsem vyzkoušel tento lil ‘kolo.

Celkově: Myslím, že smyčka a biče – vyhrajte! Miluji chuť a texturu každého z nich – Montpellier HSC Dres i Stade Rennais FC Dres když jsou velmi odlišné!

TJ a Chobani jsou dobré, ale dostal bych je po ostatních možnostech.

Otázka: Jaký je váš oblíbený?

Pošlete mi sešit

35Save

Sdílení se stará!

35
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *