Global Esports Summit je hned za rohem

Hackney Publications čtenáři získají 20 % slevu na tento odkaz:

Inaugurační Summit ESIC Global eSports Summit 2022 se bude konat 14. dubna a spojí přední odborníky na průmysl a komunitu eSports na masivní konferenci v Excelu v Londýně.

Konkrétně to bude odrážet témata, kterým odvětví v současné době čelí. Mezi témata, která se Fotbal Dres během akce vztahují, patří: eSports a zákon, integrita v eSports, branding, investování, zpeněžení, dopady Covid-19 a budoucnost eSports.

Podle Iana Smitha, komisaře Komise pro integritu ESPORTS (ESIC), byl pro ekosystém eSports vytvořen summit EGES. Konkrétně „lidé, kteří poskytují služby a produkty pro esports průmysl, jako jsou právníci, odborníci na finanční služby, investoři, výrobci tvrdých a softwaru a poskytovatelé zboží.“ Hlavní téma pro rok 2022 probíhá hluboko v cílech ESIC, „vytvořit cíl volby pro všechny v ekosystému a připojený k ekosystému“. Protože to bude jeden ze dvou vrcholů pro ESIC v roce 2022, Smith věří, že jim to umožní zachytit tento „rychle se pohybující průmysl“, aniž by čekal celý rok.

Potřeba konference je ESIC jasná. „ESPORTS je mnohem méně dobře pochopené než tradiční sporty a stále jsme na relativně základní úrovni vzdělání pro poskytovatele služeb a investory, kteří hledají naše odvětví pro příležitosti.“ Kromě toho, jako „důvěryhodný neutrální“ v oboru, „jsme schopni přilákat zúčastněné strany z nejširšího spektra ekosystému.“

Eges se bude konat spolu s další populární konferenci ICE, kde se svolávají shromáždění herních (hazardních odborníků). ICE je největší globální shromáždění herních operátorů v Evropě. I když to bude pár dní zaneprázdněné, bez ohledu na to, zda se někdo Celta de Vigo Dres účastní konferencí Eges a/nebo Ice, bude termín Sevilla FC Dres „hraní“ horkým tématem dne.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *