CARB Backloading FAQ

od Marca Davida

S každým programem kulturistiky, který zasáhne trh, mají lidé v průběhu času řadu otázek, na které Arsenal FC Dres kniha nebo fóra nemusí odpovídat. Zatímco PDF s backloading carb je naplněn vědeckými referencemi a úplným obsahem, jedna věc je organizace. I když je to tak jednoduchý protokol, který je třeba následovat, v knize jsou skryté drahokamy v jednotlivých větách. Budete si ji muset několikrát přečíst, abyste zachytili tato pozorování otevírající oči. Tento dotaz na backloading carb je pokusem odpovědět na některé z vašich otázek, které by mohly být nalezeny v příručce nebo jen přes mé 4 měsíční využití protokolu.

FAQ pro backloading carb:

Otázka: Mám nadváhu. Mohou tlustí kluci načíst carb zpět?

Odpověď: Závisí na tom, co máte na mysli „tukem“. Pokud jste 20% tělesného tuku nebo vyšší, navrhl bych řešení Carb Nite (stejný autor) a opravdu se zaměřuje na ztrátu tuku. I když můžete použít fázi akumulace pevnosti k prolévání tuku, pokud jste to, co by většina zvažovala za štíhlou, zkuste řešení Carb Nite. Spálit tělesný tuk a když se nakloníte, zkusil bych backloading carb.

Otázka: Mohu použít kreatin na zatížení carb?

A: Ano! A autor, John Keifer, důrazně doporučuje. Kreatin má mnoho výhod nad rámec stavebního svalu, který většina lidí hledá.

Otázka: Můžete pít kokosový olej na zatížení carb?

A: Ano. Opět se důrazně doporučuje, protože kokosový olej je triglycerid středního řetězce (MCT). Tento zdravý tuk lze použít jako energie. Před tréninkem jej budete používat docela často v plánu po probuzení a znovu.

Otázka: Berete chvění akcelerátoru (označované jako ranní chvění) v mimo den?

A: Určitě ano. Shakelerátor se používá k rozbití rychlého, ale udržuje vás v režimu Prime pro spalování tuků. Může být použit ve vašich netrénních dnech.

Otázka: Je CARB zpět načítání programu pro lidi, kteří cvičí ráno? A co když cvičím pozdě nebo v polovině dne?

Odpověď: Přiznám se, že autor je zaujatý vůči pozdnímu odpolednímu tréninku, ale existují konkrétní vylepšení zvané „Nikdo není dokonalý“, které vám umožní využít principy načítání carb ve svůj prospěch bez ohledu na to, kdy cvičíte. I když to nemusí být ideální, změny nastíněné pro to, co váš plán tréninku umožňuje.

Otázka: Jíte snídani na backloading carb nebo na řešení Carb Nite?

Odpověď: Aniž byste se dostali do jemných detailů, řekněme, že jste snídani. Pokud hledáte nejvíce svalu, nebudete jej odložit dlouho (2 hodiny po probuzení; 12 hodin od posledního jídla) a možná delší, pokud je váš primární cíl. Později budete jíst snídani a ne hned po probuzení.

Otázka: Musím udělat 10 dnů s nízkým obsahem sacharidů před zatížením carb?

Odpověď: Pokud jste již nízké procento tělesného tuku, 10% nebo nižší, nemusíte tuto fázi provádět. Pokud jste nad 10%, navrhuje se, abyste provedli 10denní fázi přípravy pro nejlepší výsledky. Udělal jsem 10denní fázi přípravy, když jsem začal načítání carb a byl to cenný zážitek a pomohl mi dobře vyladit počet sacharidů, které bych použil.

Otázka: Kolik kalorií bych měl jíst s backlováním carb?

A: Opravdu nemám ponětí. Neexistuje žádný důvod, proč se spočítat kalorie v tomto programu a nikdy se o něm není zmínka nebo vzorce. Před tréninkem získáte pokyny, kolik gramů tuků a bílkovin a kolik sacharidů, tuků a bílkovin k jídlu, ale koncept počítání kalorií se v tomto programu nepoužívá. Při navrhování jídelního plánu na základě vašich makronutrientů uvidíte, kolik kalorií to přidá, které mohou nebo nemusí být cestou nad tím, co tradiční vzorce doporučují. Je to docela zkušenost s otevřením očí.

Otázka: Opravdu funguje backloading carb od Johna Keifera?

Odpověď: Viz moje recenze backloadingu carb.

Otázka: Jaké jsou použitelné sacharidy pro načítání zad?

Odpověď: Z pohledu těla existují pouze dva typy sacharidů: použitelné sacharidy a vlákno. Mezi tyto hořící sacharidy vyvolávající tuk patří cukr, škrob, glycerin a alkoholy cukru, které tvoří termín použitelné sacharidy.

Otázka: Co jíte při zpětném načtení carb? Mohu jíst celer v den backload carb?

Odpověď: Podívejte se na můj stravovací plán na zatížení carb. Věci jako celer (zelenina; vlákna) jsou podporovány a součástí mnoha seznamů položek, které můžete jíst na ultra nízké části carb dne. Dodatek v knize uvádí mnoho zeleniny, které se možná budete chtít pokusit rozšířit svůj výhled.

Otázka: Mohu použít backloading carb pro ztrátu tuku?

Odpověď: Pokud máte více než 20% tělesného tuku, doporučuji řešení Carb Nite, ale můžete použít fázi Acqumulation v programu, abyste se zaměřili na ztrátu tuku a zároveň zvýšili sílu. Je to část složení těla průvodce, která má jen některé změny ze základního plánu získávání hromadného hmotnosti.

Otázka: Mohu během tréninku mít sacharidy při používání backloadingu carb?

Odpověď: Pokud vaše tréninky projdou a hodinu, můžete do svého tréninkového chvění zahrnout některé sacharidy. To pochází z podcastu a nebudeNalezeno kdekoli v knize.

Otázka: Když se carb načítáme, kdy byste měli mít první jídlo po probuzení?

Odpověď: Odpověď na tuto otázku závisí na tom, zda je vaším primárním cílem hromadění hustoty (hmotnost a svaly) nebo acmulaci pevnosti (ztráta tuku). Pokud se hromadíte hustota, budete chtít, aby se váš akcelerátor po probuzení a asi hodinu před jídlem prvního jídla o skutečném jídle. Pokud děláte sílu acmulation, můžete udělat jen černou kávu, abyste prodloužili období půstu a poté pomocí chvění akcelerátoru více než jednou vysunuli první jídlo ještě dále.

Otázka: Je 350 g sacharidů příliš mnoho na stavbu svalu?

Odpověď: Může to být nebo by to mohlo být příliš málo. To je to, co 10denní příprava pomáhá určit. Hmotnost, kterou ztratíte během této fáze, je téměř celý glykogen. Celkový počet sacharidů je stanoven na grafu z hmotnosti ztracené v tomto krátkém časovém období. Pokud jste se rozhodli provést fázi příprav, budete mít docela dobrou představu o tom, kolik sacharidů denně bude trvat, než získáte mši a stavíte svaly.

Otázka: Co byste měli jíst ve fázi ultra nízkého carb přípravného přípravného zatížení carb?

Odpověď: Nastínil jsem to, co jím během rané části dne při načítání carb. Stejná jídla, které jím před tréninkem, jsou podobné tomu, co můžete během fáze přípravku jíst. Oba jsou před tréninkem jen velmi nízký carb. Jediným rozdílem je, že během 10denní fáze přípravy zůstanete velmi nízký carb a když je v plném programu, po tréninku je zábava!
Zde je to, co jsem použil pro svou 10denní Prepon Phen ULC.

Den non tréninku

Po probuzení
* Káva
* Izolát syrovátky (10g protein)
* Kokosový olej (1 lžíce
* Multivitamin
* 1 x rybí oleje
* 5G Creatin

Oběd
* kuřecí prso
* Salát (2-3 šálky)
* Olivový olej (2 lžíce)
* Octa podle chuti
* Vegetariáni (např. Rajčata, okurka, olivy, cibule)
* 1 x rybí oleje
* 5G Creatin

Svačina
* Tvrdá vařená vejce x 2
* Mandle (1/4 šálku)
* 5G Creatin

Večeře
* Steak (nebo jiná náhrada zdroje proteinu)
* Chřest (1-2 šálky nebo jiný vegetarián)
* Máslo (2 lžíce)
* 1 x rybí oleje
* 5G Creatin
* před spaním
* Chatovací sýr (1-2 šálky)

Tréninkový den
* Po probuzení
* Káva
* Kokosový olej Marocká fotbalová reprezentace Dres (1 lžíce
* Izolát syrovátky (10g protein)
* Multivitamin
* 1 x rybí oleje
* 5G Creatin

Oběd
* kuřecí prso
* Salát (2-3 šálky)
* Olivový olej (2 lžíce)
* Octa podle chuti
* Vegetariáni (např. Rajčata, okurka, olivy, cibule)
* 1 x rybí oleje
* 5G Creatin

Svačina
* Tvrdá vařená vejce x 2
* Mandle (1/2 šálku)
* Pre-Training (před 30 minutách)
* Káva
* Izolát syrovátky (10g protein)
* 5G Creatin

Během tréninku
* Izolát syrovátky (10g protein)
* Kasein hydrolyzován (20 g)
* Leucine (5 gramů)

Post tréninku (20 minut po)
* Káva
* Izolát syrovátky Liverpool FC Dres (30G)
* Casein (20G)
* Syrovátková hydrolyzovaná (25g)
* 5G Leucine
* 5G Creatin

Večeře
* Grass Fed hovězí
* Brokolice (2 šálky)
* 1 x rybí oleje
* 5G Creatin
* před spaním
* Chatovací sýr (1-2 šálky)
* Mandlové máslo

Buďte fit, zůstaňte silní!

Podívejte se na můj web: Žádný býk bodybuildng.

Zde Marc David’s No Bull Bodybuildng programoval!

O autorovi:

Marc David je inovativní fitness nadšenec a tvůrcem metody „Nobull Bodybuilding System“ na www.nobullbodybuilding.com, může vám ukázat, jak snížit tělesný tuk skrze stravu, jak přibrat nebo vytvářet více svalu, který má hojnost tipů na cvičení Tréninkem méně, ne více! Kdysi sebevědomý hubený, „135 liber slabnutí“. Dnes je Marc kulturista 200 liber, který učí tisíce lidí, aby přibývali na váze, stavěli svaly a snižovali tělesný tuk tréninkem a systémem výživy tak jednoduchý, že to dokáže pochopit i úplný začátečník! Marc rozptyluje mnoho „kulturistických mýtů“, říká vám, co si většina lidí o výživě nikdy neuvědomuje a co drogové společnosti nechtějí, abyste to věděli. Navštivte www.nobullbodybuilding.com

Categories:

No Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *